Infolinia: 505 138 039
"BARTCZAK"......działam dla Twojego bezpieczeństwa

Informacje o firmie

Agencja Ochrony Osób i Mienia BARTCZAK
Utworzona na podstawie koncesji Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji nr L-0165/17 udzieloną na prowadzenie działalności gospodarczej w ramach indywidualnego przedsiębiorstwa. Firma oparta jest wyłącznie na kapitale polskim.

Agencja Ochrony Osób i Mienia BARTCZAK podpisując umowę na ochronę bierze całkowitą odpowiedzialność materialną za powierzone do ochrony mienie. w sytuacji kradzieży z włamaniem udokumentowanej protokołem policyjnym zobowiązuje się ponieść jego skutki.

W związku z prowadzoną działalnością ochroniarską firma nasza reasekuruje się w PZU S.A. W zakresie ubezpieczenia kontraktowo-deliktowego.

Od pierwszych dni swojego istnienia stawiamy na jakość i skuteczność świadczonych usług. Wysoka jakość usług jest wypadkową wielu czynników, wśród których na szczególną uwagę zasługuje staranny dobór kadry pracowniczej.

Duże znaczenie ma dla nas przygotowanie praktyczne, doświadczenie, znajomość podstaw prawnych, wysoki poziom kultury osobistej, a także ogólne predyspozycje psychofizyczne potrzebne do wykonywania zawodu pracownika ochrony.

W gronie naszych pracowników znajdują się licencjonowani oraz przeszkoleni Agenci Ochrony. Dobór odpowiedzialnych ludzi gwarantuje nam wysoki poziom świadczonych przez nas usług, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 22 sierpnia 1997 r. O ochronie osób i mienia (Dz.U. Nr 114).

W zakresie ładu i porządku publicznego współpracujemy z Policją, Strażą Miejską, a także Strażą Pożarną. W zależności od potrzeb, po objęciu nowego obiektu pod dozorowanie, zawiadamiamy pisemnie stosowne jednostki, jak też również wymieniamy spostrzeżenia o zagrożeniach.

Agencja Ochrony Osób i Mienia BARTCZAK chcąc wyjść naprzeciw Państwa oczekiwaniom, prowadzi działania w zakresie zapewnienia bezpieczeństwa w kompleksowej lub w wymaganej przez klienta formie.

NASZE USŁUGI

Poniżej znajduje się oferta naszych usług. Wybierz usługę z której chcesz skorzystać.

OCHRONA OSÓB
OCHRONA FIZYCZNA OBIEKTÓW
KONWOJE
OCHRONA IMPREZ MASOWYCH
SYSTEMY ALARMOWE
USŁUGI PORZĄDKOWE

PROMOCJE I NOWOŚCI

Ustrzel promocję ! Zniżka aż do 50%

Jeśli skorzystacie Państwo z usług ochrony mienia naszej firmy, to możecie otrzymać zniżkę w ubezpieczeniu nawet do 50%! Dzięki temu możecie czuć się bezpiecznie, a przy tym także zaoszczędzicie.

Zapytaj o szczegóły