Infolinia: 505 138 039
"BARTCZAK"......działam dla Twojego bezpieczeństwa

Usługi Porządkowe

Usługi z zakresu sprzątania pomieszczeń biurowych, gospodarczych, przemysłowych oraz porządkowaniem terenów zielonych.

Wielu z Klientów powierzających ochronę swojego majątku firmie "BARTCZAK" zwracało się do nas z zapytaniem dotyczącym możliwości wykonywania przez nas usług porządkowych. Mając duże doświadczenie w świadczeniu usług postanowiliśmy zdywersyfikować profil naszej oferty i utworzyliśmy dział zajmujący się sprzątaniem pomieszczeń pomieszczeń biurowych, gospodarczych, przemysłowych oraz porządkowaniem terenów zielonych.

Podstawowym argumentem przemawiającym za współpracą z nami w zakresie utrzymania czystości obiektów i terenów zewnętrznych jest zlecanie kompleksowych usług tylko jednemu podmiotowi. Oprócz ułatwionej komunikacji zyskują Państwo to, że za wszystkie usługi na obiekcie odpowiedzialna jest tylko jedna firma. Z naszej strony łatwiej jest chronić obiekt, w którym pracują osoby zatrudnione w Agencji Ochrony Osób i Mienia oraz Usług Detektywistycznych "BARTCZAK".

Aby wykonywać usługi porządkowe na wysokim poziomie, nasze działania prowadzone są w trzech podstawowych kierunkach:

Dobór odpowiednich pracowników: nawet do wykonywania pozornie prostych prac takich jak sprzątanie, staramy się dobierać osoby mające doświadczenie i wykonujące swoje prace rzetelnie oraz posiadające zaświadczenie o niekaralności.
Skuteczność: używamy wysokiej jakości środków czystości oraz urządzeń porządkowych. Jeżeli istnieje konieczność stosowania sprzętu porządkowego to najczęściej korzystamy z pośrednictwa najlepszych producentów polskiego sprzętu porządkowego.
Organizacja pracy: tworzymy najbardziej efektywny na danym obiekcie podział pracy i systemu nadzoru. Każdy ze Zleceniodawców ma możliwość szybkiego kontaktu z Inspektorem nadzorującym w jego firmie ochronę i usługi porządkowe.
Po przekazaniu nam odpowiedzialności za usługi sprzątania pozbywają się Państwo problemów z utrzymaniem czystości, a w przypadku choroby czy urlopu pracownika, nie muszą się Państwo troszczyć o zakup czy też utrzymanie ciągłości w zaopatrzeniu pomieszczeń sanitarnych w środki czystości.

NASZE USŁUGI

Poniżej znajduje się oferta naszych usług. Wybierz usługę z której chcesz skorzystać.

OCHRONA OSÓB
OCHRONA FIZYCZNA OBIEKTÓW
KONWOJE
OCHRONA IMPREZ MASOWYCH
SYSTEMY ALARMOWE
USŁUGI PORZĄDKOWE

PROMOCJE I NOWOŚCI

Ustrzel promocję ! Zniżka aż do 50%

Jeśli skorzystacie Państwo z usług ochrony mienia naszej firmy, to możecie otrzymać zniżkę w ubezpieczeniu nawet do 50%! Dzięki temu możecie czuć się bezpiecznie, a przy tym także zaoszczędzicie.

Zapytaj o szczegóły